Kazanç

Facebook INC. Soru Cevap ! DeepFacebook

Written by admin
İçeriği Paylaş!

Yıllardır facebook kullanıcı olanların bile bir çoğunun bilmediği facebook soru cevap, forum sitesinden haberiniz var mı ?
Facebook bünyesinde her dile göre ayrı ayrı sınıflandırılan facebook soru cevap alanından kazanç elde edin! Bu konumuzda bilmeyenler için facebook forumun nasıl kullanıldığı hakkında bilgi paylaşımı yapacağız. Ayrıca bu alandan en tarz kazanımlar elde edebileceğimiz hakkında tavsiyelerde bulunacağız. O halde başlayalım.

Facebook forumunun linki nedir ? Hemen aşağıya yerleştiriyorum.

https://tr-tr.facebook.com/help/community 

Peki bu forumu takip ederek ne gibi kazançlarda bulunabiliriz? Ben aklıma gelenleri aşağıya yazıyorum, sizde aklınıza gelen ek kazanç yöntemlerinden yorum yoluyla bizlere ve ziyaretçilerimize destek sağlayabilirsiniz.

– Yardımlaşma amacıyla kurulmuş facebook soru cevap bölümünde, tam anlamıyla yardım alabilmeniz pekte mümkün değil, genel itibariyle kullanım amacı sadece sorunu paylaşmaya dönmüş. Nitelikli bir cevap alamıyorsunuz.

Bu nedenle ücretli destek teklifinde bulunarak, sorunların çözümünü sağlayabilir, gelir elde edebilirsiniz.

– Güncel destek sorularını inceleyerek, kullanıcıların facebook üzerinde ne tarz sorunlar yaşadığını takip ederek, bu sorunların çözümü odaklı yardım makaleleri paylaştığınız bir blog oluşturarak, ziyaretçi ve websiteniz üzerinden gelir elde edebilirsiniz.

– Destek konusunun altında cevabı yayınladığınız blogunuzun linkini paylaşarak websitenize hit akışı sağlayabilirsiniz.

İnanıyorum ki bu kazanımlardan çok daha fazlasını sadece facebook soru cevap forum sitesini inceleyip, takip ederek elde edebilirsiniz.

Leave a Comment