Haber

Netanyahu’nun Oğlu Blocklandı!

Written by admin
İçeriği Paylaş!

Facebook, yahudilerin tepkisini üstüne çekmeyi göze aldı. Müslümanları aşağılayan ve terörist saldırı yapmakla suçlayan Netanyahu’nun oğlu 24 saat süreyle blockladı. Benzeri paylaşımlara devam edilmesi durumunda cezalandırmanın 3 gün, 7gün ve 30 gün süreye artacağının bilgisini de ilk olarak biz sunuyoruz. 
İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu’nun oğlu, Yair Netanyahu müslüman toplumlarını aşağılayıcı paylaşımda bulundu. İsrail’in haksız işgali altındaki Batı Şeria’da Perşembe Günü 2 İsrail askeri öldürülmüştü. Öldürülen iki askerin ardından kendini adam zanneden 27 yaşındaki Yair Netanyahu büyük tepki çeken sözlerini facebook hesabı üzerinden paylaştı. 

İşte o paylaşım:

“1964’ten (Filistin Kurtuluş Örgütü’nün kurulduğu tarih) beri kendilerini Filistinli olarak tanımlayan bu insan kılığındaki canavarlarla barış olmaz. Nerede hiç terör saldırısı olmuyor biliyor musunuz? İzlanda’da ve Japonya’da. Ne tesadüf ki orada hiç Müslüman nüfus yok” 


Yapılan bu seviyesiz paylaşımın ardından 24 saatlik blocklanma cezası alan Yair, twitter üzerinden facebook’u “düşünce polisi” tabiri ile eleştirdi. 

Leave a Comment