En Popüler 5 Facebook Oyunu!

Arkadaşlarımızı bulalım, sevdiklerimizle görüşelim, yaptıklarımızı paylaşalım, çevremizi bilgilendirelim temeline dayalı olarak kullanılan sosyal medya platformlarından Facebook, üyelerini daha uzun süre aktif tutabilmek adına oyun geliştiricilerine imkan sağlamıştı. Uzun yıllardır oyun yazılımcılarının geliştirmeler ile kullanıcılara sunduğu çeşitli oyunlar mevcut. 

Bu makalemizde sizler için Facebook'ta oynanan en popüler 5 oyunu derledik. Sizlerde bu oyunlar içerisinden hangilerini oynadığınızı, rekorlarınızı ve tavsiyelerinizi yorum yöntemiyle bildirebilirsiniz.

1) Candy Crush Saga

Oyun çıktığı günden itibaren popülerliğini hiç kaybetmedi desek abartmış olmayız. 50 milyonu aşkın oyuncusu ile Facebook üzerinden oynanan en popüler oyun olma rütbesini elinden bırakmıyor!


2) Dragon City

Adını bir çoğumuzun duyduğu ancak ülkemizde popülaritesini tam anlamıyla kazanamamış Dragon City oyunu dünya genelinde oldukça popüler. Ejderha besleyin gelişin! Facebook üzerinden aylık 12 milyonun üzerinde aktif oyuncusuyla Facebook'ta oynanan en popüler 2. oyun!


3) 8 Ball Pool

Bilardocular buraya! En popüler Facebook oyunları arasında aylık 11 milyon üzeri aktif oyuncuya hizmet veren 8 Ball Pool bilardo oyunu, 3. sırada. Online rakipleriniz ile karşılıklı yarışabildiğiniz, turnuvalara katılarak yeteneklerinizi gösterebildiğiniz bu oyunda, bireysel olarak makineye karşı oynama yeteneğine de sahipsiniz.4) Pet Rescue Saga

Aktif oyuncu sayısı 8 Ball Pool ile neredeyse eşit olan, 11 milyonun üzerinde Facebook kullanıcısına hizmet veren Pet Rescue Saga King Game'in en sevilen oyunlarından biridir. Eşleşme mantığı üzerine kurulu olan oyunda hayvanları kurtarın!5) Subway Surfers

Bağımlılık yapan oyunlardan biri de Subway Surfers! Aylık 11 milyon aktif kullanıcının üzerinde Facebook üyesi Subway Surfers oynamadan duramıyor! 3 şeritli bir tren yolunda graffiti yaparken bekçiye yakalanan karakteri, kontrol edin! Çeşitli engelleri aşmak için zıplama, eğilerek kayma özelliklerini kullanın!

En Popüler 5 Facebook Oyunu! En Popüler 5 Facebook Oyunu! Reviewed by Unknown on 17 Eylül Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.